OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Υποστήριξη εμπορικών και δωρεάν επεκτάσεων & θεμάτων (Themes / Templates)
Από gntasis
#4720
Καλησπερα σας, αντιμετωπιζω ενα προβλημα και δεν μπορω να βρω την καταλληλη επεκταση.
Δουλευω σε ΟC 2.0.3.1 και με θεμα το journal. Εχω ενα χ προϊον το οποιο θελω ως επιλογη το multi-checkbox αλλα με περιορισμο ως προς το maximum check (καθως απευθυνομαι σε ποσοτητα τεμαχιων) και με το default option η παραγγελια καταχωρειται με οποιαδηποτε επιλεγμενη ποσοτητα. Ειχε καποιος απο εσας καποια παρομοια προσωπικη αναγκη ή εμπειρια και εαν ναι με ποιο τροπο ή επέκταση το ελυσε. Σας ευχαριστω.
Άβαταρ μέλους
Από Arthouros
#4725
Καλησπέρα και καλωσόρισες στην Ελληνική κοινότητα του Opencart.

Η ποσότητα που θέλεις είναι σταθερή κάθε φορά; Πχ 2 εώς 5 τεμάχια;

Βασικά αν είναι εφικτό διευκρίνισε λίγο αυτό που ζητάς για να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε.
Από gntasis
#4729
Καλως σας βρηκα. Βασικα να το εξηγησω πιο αναλυτικα. Εχω ενα προιον σε multi-pack προσφορα. Δηλαδη απο τα 58 που διαθετω και ειναι ιδιας τιμης-κατηγοριας, βαζω 8 σε προσφορα. θελω οταν μπαινουν μεσα στο προϊόν να εμφανίζονται σε checkbox και οι 58 γευσεις και να υπαρχει η δυνατοτητα επιλογης μονο μεχρι τις 8 που ζηταω, για να μπορει να εισαχθεί στο καλαθι αγορων και οταν επιλεγουν περισσότερες να τους ειδοποιεί.

http://bolerodrinks.gr/index.php?route= ... uct_id=105
τωρα εχω σαν επιλογη αναγκης το text ωστε να γραφουν αυτες που επιθυμουν χωρις ομως να αποφευγω να συμπληρωσουν περισσοτερες ή λιγοτερες.
Ευχαριστω και παλι.

Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, σκεφτείτε η ε[…]

Έλεγξε αν έχεις πολύ μεγάλα αρχεία εικόνων και αν […]

Κάνε ένα restart τον σερβερ. (βασικα την λειτουργι[…]

Vqmod and SEARCH NOT FOUND

Καλησπέρα, έχω ένα xml που βγάζει αυτό το λάθος […]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!