OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Αναφορές νέων & επίλυση γνωστών bugs.
#5125
Καλησπερα, δεν εχω καλη εμπειρια στον κοσμο του opencart οποτε χρειαζομαι τα φωτα σας!
Εγκατεστησα το opencart 2.3.0.2 και το θεμα Porto(template3). Να αναφερω πως δεν εχω περασει κατι εξτρα ή να εχω πειραξει καποιο κομματι κωδικα.

Στα αγγλικα δεν αντιμετωπιζω καποιο προβλημα αλλα στα ελληνικα μου πεταει μια γραμμη πανω με το ακολουθο μηνυμα.
Notice: Undefined offset: 2 in /home/superbu/public_html/blue/catalog/view/theme/porto/template/common/header.tpl on line 18> Notice: Undefined offset: 2 in /home/superbu/public_html/blue/catalog/view/theme/porto/template/common/header.tpl on line 112

Επισης στο quickview των προιοντων πανω απ το προιον μου πεταει το ακολουθο μηνυμα
Notice: Undefined offset: 2 in /home/superbu/public_html/blue/catalog/view/theme/porto/template/product/quickview.tpl on line 12 Notice: Undefined offset: 2 in /home/superbu/public_html/blue/catalog/view/theme/porto/template/product/quickview.tpl on line 85

Οποιαδηποτε βοηθεια θα ηταν πολυ χρησιμη!
Η εκδοση των ελληνικων που χρησιμοποιησα ειναι η "OC-2.3.0.2-GR-Translation-Opencart-Hellas-rev1.0"
Η σελιδα ειναι στην διευθυνση blue.superbuy.gr οπου μπορειτε να δειτε τα error.
#5126
Το ελυσα παιδια συγγνωμη!
Για οσους το αντιμετωπισουν με το συγκεκριμενο θεμα ή γενικοτερα το αντιμετωπισουν με καποιο αλλο παρομοιο θεμα απλα να πατησουν save στις ρυθμισεις του θεματος ξανα μετα την εγκατασταση της γλωσσας!

Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, σκεφτείτε η ε[…]

Έλεγξε αν έχεις πολύ μεγάλα αρχεία εικόνων και αν […]

Κάνε ένα restart τον σερβερ. (βασικα την λειτουργι[…]

Vqmod and SEARCH NOT FOUND

Καλησπέρα, έχω ένα xml που βγάζει αυτό το λάθος […]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!