OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Δωρεάν επεκτάσεις, τροποποιήσεις (MODs, vQmods) από τα μέλη του forum.
#4271
Καλησπέρα,

ύστερα από αίτημα ενός φίλου για την εμφάνιση των στοιχείων τιμολογίου στην σελίδα παραγγελίας στο πάνω μέρος όπου εμφανίζονται και τα άλλα στοιχεία όπως "Πληροφορίες Παραγγελίας" δημιούργησα ένα vqmod και το δίνω και εδώ δωρεάν για όσους θέλουν να το χρησιμοποιήσουν. Πλέον αντί για 3 tables έχει 4. Το συγκεκριμένο "παίζει" στην έκδοση 2.1.0.2 και δεν το έχω δοκιμάσει πουθενά αλλού.

Επίσης για να λειτουργήσει σωστά θα πρέπει τα στοιχεία του τιμολογίου ΑΦΜ - ΔΟΥ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ - ΕΠΩΝΥΜΙΑ να έχουν περαστεί από τα προσαρμοσμένα πεδία όπως αναφέρεται εδώ viewtopic.php?p=3931#p3931

Και εδώ το αρχείο.
Timologio_in_order_page.rar
Πρέπει να συνδεθείτε για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτήν τη δημοσίευση.
#4279
htwp έγραψε:Καλησπέρα,

ύστερα από αίτημα ενός φίλου για την εμφάνιση των στοιχείων τιμολογίου στην σελίδα παραγγελίας στο πάνω μέρος όπου εμφανίζονται και τα άλλα στοιχεία όπως "Πληροφορίες Παραγγελίας" δημιούργησα ένα vqmod και το δίνω και εδώ δωρεάν για όσους θέλουν να το χρησιμοποιήσουν. Πλέον αντί για 3 tables έχει 4. Το συγκεκριμένο "παίζει" στην έκδοση 2.1.0.2 και δεν το έχω δοκιμάσει πουθενά αλλού.

Επίσης για να λειτουργήσει σωστά θα πρέπει τα στοιχεία του τιμολογίου ΑΦΜ - ΔΟΥ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ - ΕΠΩΝΥΜΙΑ να έχουν περαστεί από τα προσαρμοσμένα πεδία όπως αναφέρεται εδώ viewtopic.php?p=3931#p3931

Και εδώ το αρχείο.
Timologio_in_order_page.rar
Καλησπέρα καλή προσπάθεια, δυστυχώς σε 2.0.1.1 δεν παίζει σωστά...

Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, σκεφτείτε η ε[…]

Έλεγξε αν έχεις πολύ μεγάλα αρχεία εικόνων και αν […]

Κάνε ένα restart τον σερβερ. (βασικα την λειτουργι[…]

Vqmod and SEARCH NOT FOUND

Καλησπέρα, έχω ένα xml που βγάζει αυτό το λάθος […]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!