OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Εδώ μπορείτε να ζητάτε προσφορές ανάπτυξης καταστημάτων & εφαρμογών
#3418
Ζητείται προγραμματιστής για δημιουργία custom theme για opencart 2.1.0.1. επί πληρωμή
Περιλαμβάνει σχεδιασμό (μετά από συννενόηση των απαιτήσεων) και δημιουργία του theme, έτοιμο προς εγκατάσταση στην πλατφόρμα.
#3459
Δεν σε καλύπτει κάποιο εμπορικό design και μετά να το διαμορφώσεις στα μέτρα σου;
Προσωπικά εγώ χρησιμοποιώ το Journal έχει 10 διαφορετικά template και μπορείς να αλλάξεις εύκολα μέσω panel τα πάντα. Δες το εδώ: http://themeforest.net/item/journal-adv ... me/4260361

Ακόμα και να βρεις κάποιον που θα σου φτιάξει κάτι το πιο πιθανό είναι ότι θα πάρει κάτι έτοιμο, θα το τροποποιήσει και θα στο πουλήσει αλλιώς η τιμή που θα ακούσεις θα είναι εξωφρενικά μεγάλη μιας και χρειάζεται πάρα πολύ χρόνο και δουλεία για να δημιουργήσεις από το 0 μόνο για 1 άτομο.
#3466
Μάλλον καταλήγω στην τροποποίηση καποιου έτοιμου καθώς εκτός της τιμής δεν βρήκα καποιον ζεστό να το αναλάβει. Καποιοι κιόλας προσπάθησαν να πουλήσουν την τροποποίηση σαν δημιουργία.
Παρόλα αυτά ακόμα αναζητώ προγραμματιστή.
#3468
Καλησπέρα,

Κατανοώ τη δυσκολία σου να βρεις developer αυτήν την περίοδο γι αυτό που ζητάς, οι καλοί συχνά δεν προλαβαίνουν να ασχοληθούν λόγω φόρτου ή έχουν φύγει από την Ελλάδα...

Προτείνω κι εγώ να πας σε κάτι πιο ταπεινό όπως σε συμβούλεψε ήδη ο Κώστας.
Διάλεξε ένα έτοιμο template που να σου αρέσει και ζήτα από τους developers που συζητάς συγκεκριμένες αλλαγές επάνω εκεί. Αν θες μπορείς να αναπτύξεις το αίτημα σου αναλυτικά και εδώ. Αυτό μπορεί να προσελκύσει περισσότερο κόσμο.

Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, σκεφτείτε η ε[…]

Έλεγξε αν έχεις πολύ μεγάλα αρχεία εικόνων και αν […]

Κάνε ένα restart τον σερβερ. (βασικα την λειτουργι[…]

Vqmod and SEARCH NOT FOUND

Καλησπέρα, έχω ένα xml που βγάζει αυτό το λάθος […]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!