OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Θέματα που αφορούν τη γενικότερη λειτουργία του Opencart.
Από tednikos
#5087
Καλημέρα στην κοινότητα.
Θέλω να κάνω μια απλή ερώτηση. Σε OC 2.1.0.2 και joornal2 δεν μπορώ να βρω όσο κι αν έψαξα από που μπορώ να αλλάξω τα labels του μη διαθέσιμου προϊόντος, της προπαραγγελίας, των 2-3 μέρες διαθέσιμο κ.τ.λ. (να γράψω δηλαδή κάτι που θέλω εγώ).
Και μια σχετική παρατήρηση: Γίνεται σε προϊόν που δεν είναι διαθέσιμο να το αναφέρω ως προπαραγγελία και να μπορεί να το παραγγέλνει πελάτης;
Ευχαριστώ για την προσοχή σας εκ των προτέρων.
Άβαταρ μέλους
Από Arthouros
#5094
Journal > Settings > Global > Product Labels
Από tednikos
#5112
Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά για κάποιο λόγο εμένα δεν μου εμφανίζει το Product Settings στο Journal > Settings > Global. Μήπως φταίει η έκδοση του Journal; Έχω v.2.9.4. Επισυνάπτω και Screenshot.
Πρέπει να συνδεθείτε για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτήν τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Από Arthouros
#5113
Έκανα λάθος Product Labels
Από tednikos
#5115
Είχα δει εκεί που μου λες αλλά δεν υπάρχει κάποιο πεδίο όπως σε άλλες περιπτώσεις για να γράψεις το κείμενο που θέλεις. Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει. Δες την εικόνα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτήν τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Από Arthouros
#5116
Μόνο την Label "New" μπορείς να επεξεργαστείς από το Journal.

Για το προπαραγγελία το επιλέγεις από το προϊόν (όπως και τις υπόλοιπες καταστάσεις).

Μπορείς να επεξεργαστείς τις καταστάσεις από το Σύστημα > Τοπική Προσαρμογή > Κατάσταση Αποθέματος
Από tednikos
#5117
Έλα κι είχα σκάσει. Δεν έχω λόγια, να είσαι καλά.

Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, σκεφτείτε η ε[…]

Έλεγξε αν έχεις πολύ μεγάλα αρχεία εικόνων και αν […]

Κάνε ένα restart τον σερβερ. (βασικα την λειτουργι[…]

Vqmod and SEARCH NOT FOUND

Καλησπέρα, έχω ένα xml που βγάζει αυτό το λάθος […]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!