OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Εδώ μπορείτε να ζητάτε προσφορές ανάπτυξης καταστημάτων & εφαρμογών
#3872
Καλησπέρα,

Είμαι νέο μέλος και νέα κάτοχος e-shop.
Έχω αγοράσει το Journal από μία ελληνική εταιρία την οποία πλήρωσα αδρά, καθώς δεν γνώριζα τίποτα από e-shop (δεν ήξερα ότι μπορώ να το αγοράσω με 48$, που βρήκα αργότερα στο internet από themeforest)
Ζητάω να κάνει διορθώσεις στο e-shop και τις κάνει μετά από 1-2 βδομάδες!
Διόρθωση όπως: μεταφορικά που δεν έχει βάλει να χρεώνονται, λίστα συνδρομητών (γράφεται κάποιος και εμένα δεν μου εμφανίζεται κλπ).
Υπάρχει κάποιος τρόπος να διαχειρίζομαι εγώ όλο το e-shop? Με κάποια εκπαίδευση? Έχω απηυδήσει με αυτή την κατάσταση! Φοβάμαι να ρωτήσω πρώτα αυτούς μην μου κάνουν καμια βλακεία στο κατάστημά μου.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
#3874
Καλημέρα.
Αρχικά θα πρέπει να δεις τι πρόσβαση σου έχει δώσει η εταιρία στην διαχείριση (admin) και μετά στα αρχεία του server (ftp).
Αν έχεις πρόσβαση σε όλα αυτά, ξέρεις κάποια βασικά από html css και έχεις όρεξη για διάβασμα ξεκίνα, εδώ είναι πολλοί που έχουν διάθεση να σε βοηθήσουν ( προσοχή δεν θα σε πάνε βήμα βήμα από το 1 θέλει μελέτη).
Σε άλλη περίπτωση πάλι από εδώ πιστεύω ότι μπορείς να βρεις εξαιρετικούς developers που θα κάνουν την δουλειά σου επαγγελματικά.
Η απόφαση δική σου.

Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, σκεφτείτε η ε[…]

Έλεγξε αν έχεις πολύ μεγάλα αρχεία εικόνων και αν […]

Κάνε ένα restart τον σερβερ. (βασικα την λειτουργι[…]

Vqmod and SEARCH NOT FOUND

Καλησπέρα, έχω ένα xml που βγάζει αυτό το λάθος […]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!