OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Θέματα που αφορούν τη γενικότερη λειτουργία του Opencart.
Από mpolfo
#4360
Καλησπέρα

Απο χθες προσπαθω να συνδεθω στη σελιδα του opencart αλλα ζηταει PIN SECURITY CHECK
εγω δεν θυμαμαι να εχω βαλει καποιο Pin ή μπορει να το εχω ξεχασει αλλα δεν μου δινει επιλογη για reset
γενικα δεν δινει καμμια επιλογη
Ξερει κανεις για ποιο λογο γινεται και πως θα επναφερω τον κωδικο pin?
Ευχαριστω
Άβαταρ μέλους
Από Arthouros
#4361
Μήπως σου ζητάει να το εισάγεις πρώτη φορά;

Αλλιώς μπορείς να επικοινωνήσεις με το Support τους είναι αρκετά εξυπηρετικοί εδώ https://www.opencart.com/index.php?rout ... rt/contact
Από mpolfo
#4362
Οχι δεν το ζηταει για πρωτη φορα. Δοκιμασα και εβαλα εναν κωδικο αλλα λεει οτι ειναι λαθος
Επικοινωνησα με την υποστοριξη αλλα μεχι στιγμης δεν εχω απαντηση
και απο μια αναζητηση που εκανα και καποιοι αλλοι που εχουν το ιδιο προβλημα δν εχουν απαντηση μετα απο 20 μερες
Μαλλον θα οδηγηθω σε νεο λογαριασμο
Άβαταρ μέλους
Από Arthouros
#4363
Κοίταξε μου φαίνεται πολύ περίεργο να μην σου έβγαλε μήνυμα για να εισάγεις PIN στην πρώτη είσοδο σου.
Ίσως κάποιος άλλος έχει πρόσβαση στον λογαριασμό σου;

Όπως και να έχει επειδή το support το παρέχουν μέσω του zendesk και είναι υπάλληλοί ουσιαστικά που απαντάνε είμαι σχεδόν σίγουρος πως θα έχεις νέα τους σε 1-2 μέρες.
Από mpolfo
#4364
να εισαι καλα
περιμενω την απαντηση τους

Να σε ρωτησω εσυ εβαλες Pin κωδικο κατα την εγγραφη σου?
Άβαταρ μέλους
Από Arthouros
#4365
Όχι η εγγραφή μου έχει γίνει πριν αρκετά χρόνια. Με το νέο τους σύστημα όταν έκανες login σου πετούσε το μήνυμα για εισαγωγή PIN.

Γεια σας. Χρησιμοποιώ το OC 3039 με το Journal και[…]

Πολύ καλά κάνεις και το λες, εννοείτε ότι χρειάζετ[…]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!