OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Εδώ μπορείτε να ζητάτε δωρεάν βοήθεια για την ανάπτυξη απλών τροποποιήσεων (Mods) στον κώδικα του Opencart.
#720
Καλησπέρα. Χρειάζομαι ένα Extension το οποιο να μπορώ από την διαχείριση να αλλάζω τις τιμές όλες μαζί με ποσοστό. Παράδειγμα 20% στα κλιματιστικά, αλλα αυτό να μην φαίνεται σαν έκπτωση Απλά να μπορώ να το κάνω ανά κατηγορια, υποκατηγορία και κατασκευαστή.

OpenCart 1.5.6.4 - Theme Journal2 - vQmod
#733
Αυτό που θες μπορεί να γίνει και με εντολές sql αλλά δεν έχω αυτήν την περίοδο ελέυθερο χρόνο να σου τις φτιάξω και να τις τεστάρω. Από την άλλη δεν θέλω και να σου προτείνω κάτι εμπορικό γιατί έχω ελέγξει μόνο ένα τέτοιο extension ενός πελάτη μου και ήταν πολύ πρόχειρογραμμένο.
#1318
Ο σύνδεσμος που παράθεσες περιλαμβάνει τον κωδικό της παραγγελίας σου και όχι το id του extension.
#1323
Οκ, αυτό το extension επειδή το έχει αγοράσει ένας πελάτης μου, ναι μεν κάνει σε γενικές γραμμές τη δουλειά του, παρουσιάζει κάποια bugs σε κάποιες από τις λειτουργίες του.
#1325
Δυστυχώς δεν θυμάμαι πια γιατί πάνε μήνες από τότε που το είχα δει.

Γεια σας. Χρησιμοποιώ το OC 3039 με το Journal και[…]

Πολύ καλά κάνεις και το λες, εννοείτε ότι χρειάζετ[…]

email μέσω SMTP

Καλημέρα, Το έχω δοκιμάσει και με ssl:////mail.m[…]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!