OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Θέματα που αφορούν τη γενικότερη λειτουργία του Opencart.
#3456
Θα πρέπει να συνδεθείτε μέσω ftp ή Cpanel στο αρχεία του site σας και να βάλετε τους κώδικες στα σημεία που γράφει ο οδηγός του skroutz υπάρχει και ένα module που το κανει αυτόματα αλλά δεν είναι δωρεάν.
Δες το αν σε ενδιαφέρει εδώ:
http://www.opencart.com/index.php?route ... ch=skroutz

Αν θες μπορώ να βρω ακριβώς τα αρχεία που πρέπει να κάνεις edit για να δουλέψει ο κώδικας αν είσαι σχετικός με php και θες να το κάνεις μόνος σου δεν είναι πάρα πολύ δύσκολο. Πες μου αν σε ενδιαφέρει να το ψάξω.
Άβαταρ μέλους
Από Alexandra
#3460
Καλησπέρα, πριν μία βδομάδα μου το ζήτησε ένας πελάτης για 1.5.χ.χ. και το έχω έτοιμο. Αν σε ενδιαφέρει στείλε πμ.
Από tyfonas1
#3461
Ευχαριστώ πάρα πολύ Κώστα για την βοήθεια σου. Έστειλα μόλις μήνυμα στον open cart hellas για να δούμε πως γίνετε το κόλπο! :P Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!Ελπίζω να το καταφέρουμε!
Άβαταρ μέλους
Από Alexandra
#3462
Αν θες μπορώ να βρω ακριβώς τα αρχεία που πρέπει να κάνεις edit για να δουλέψει ο κώδικας αν είσαι σχετικός με php και θες να το κάνεις μόνος σου δεν είναι πάρα πολύ δύσκολο. Πες μου αν σε ενδιαφέρει να το ψάξω.
Κώστα, φαινομενικά δείχνει πολύ απλό, αλλά η υλοποίηση του κρύβει κάποιες δυσκολίες που χρειάζεται εμπειρία σε ανάπτυξη extensions για να παραχθούν τα σωστά ποσά.
SMS Provider

Έχω χρησιμοποιήσει τη Yuboto στο παρελθόν και την […]

301 Redirect Url

Καλησπέρα σας, φτιάξαμε ένα νέο eshop 3.0.3.9 από […]

Σύνδεση με Epsilonet smart

Και εμενα θα με ενδιεφερε κατι τετοιο!!!

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!