OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Υποστήριξη εμπορικών και δωρεάν επεκτάσεων & θεμάτων (Themes / Templates)
Από SSP
#6464
Ενεργοποίησα το module για το newsletter αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πώς λειτουργεί!Πώς μπορώ να το ρυθμίσω ώστε να στέλνει στον εγγραφόμενο ένα email επιβεβαίωσης,ώστε να αποφύγω το spam;Επίσης να φτιάξω ένα template να έχει μια στοιχειώδη εμφάνιση.Αν δε γίνεται στο δωρεάν module υπάρχει κάποιο καλό εμπορικό να κάνει αυτά που θέλω ώστε να το αγοράσω;Θα ήθελα να μπορούσα να στείλω με newsletter καινούρια προϊόντα με εικόνα που με ένα κλικ επάνω να οδηγεί στη σελίδα.
#6476
Καλησπέρα,

Όταν αναφέρεσαι σε κάποιο extension καλό είναι να έχεις και ένα link για να μπορούμε να δούμε περί τίνος πρόκειται.
Σε εμπορική επέκταση μπορείς να δεις αυτό.
Από SSP
#6479
Καλησπέρα
Δίκιο έχετε αλλά τη σελίδα ακόμα την έχω κλειστή διότι δεν την έχω τελειώσει.Το template έχει ένα newsletter module έχω "βγάλει" πεδίο εγγραφής στην πρώτη σελίδα,μπορεί να στείλει emails αλλά δεν έχει πουθενά να φτιάξεις ένα template να μην είναι ένα ψυχρό email.Δεν είναι φυσικά πρώτη προτεραιότητα αλλά θέλω να έχω μια εναλλακτική γι'αργότερα.

Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, σκεφτείτε η ε[…]

Έλεγξε αν έχεις πολύ μεγάλα αρχεία εικόνων και αν […]

Κάνε ένα restart τον σερβερ. (βασικα την λειτουργι[…]

Vqmod and SEARCH NOT FOUND

Καλησπέρα, έχω ένα xml που βγάζει αυτό το λάθος […]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!