OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Εδώ μπορείτε να ζητάτε δωρεάν βοήθεια για την ανάπτυξη απλών τροποποιήσεων (Mods) στον κώδικα του Opencart.
Από Terzis
#4825
καλησπέρα φίλοι μου. μιας και που είμαι καινούργιος επάνω στο θέμα του e-shop θα ήθελα να είναι στα Ελληνικά.
'Εχω την έκδοση v3.0.2.0 July 18, 2017. Πέρασα την Ελληνική μετάφραση αλλά στο Admin Panel δεν δουλεύει σωστά. την έχει καποιος για την τελεφταία έκδοση της openCart ?
Άβαταρ μέλους
Από htwp
#4826
Καλησπέρα και καλώς ήρθες στην ελληνική κοινότητα του opencart,

δεν έχει βγει ελληνική μετάφραση για την έκδοση που αναφέρεις. Λογικά από τέλη Σεπτέμβρη ... αρχές Οκτώβρη.
Να σε ενημερώσω πως δεν θα ήταν σωστό να χρησιμοποιήσεις την έκδοση 3.0.2.0 ως τώρα όλη η 3.x.x.x έχει πολλά προβλήματα (bugs) και συνεχώς διωρθώνονται. Θα χρειαστεί να περάσει ένα χρονικό διάστημα 1-2 μηνών για να είναι σταθερή έκδοση χωρίς bugs. Για μένα η καλύτερη έκδοση είναι η 2.1.0.2 .
Από Terzis
#4827
htwp έγραψε:Καλησπέρα και καλώς ήρθες στην ελληνική κοινότητα του opencart,

δεν έχει βγει ελληνική μετάφραση για την έκδοση που αναφέρεις. Λογικά από τέλη Σεπτέμβρη ... αρχές Οκτώβρη.
Να σε ενημερώσω πως δεν θα ήταν σωστό να χρησιμοποιήσεις την έκδοση 3.0.2.0 ως τώρα όλη η 3.x.x.x έχει πολλά προβλήματα (bugs) και συνεχώς διωρθώνονται. Θα χρειαστεί να περάσει ένα χρονικό διάστημα 1-2 μηνών για να είναι σταθερή έκδοση χωρίς bugs. Για μένα η καλύτερη έκδοση είναι η 2.1.0.2 .
Καλησπέρα φίλε και ευχαριστώ για την ενημέρωσή σου.
κατέβασα την 2.3.0.2 και θα δουλέψω εδώ.

Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, σκεφτείτε η ε[…]

Έλεγξε αν έχεις πολύ μεγάλα αρχεία εικόνων και αν […]

Κάνε ένα restart τον σερβερ. (βασικα την λειτουργι[…]

Vqmod and SEARCH NOT FOUND

Καλησπέρα, έχω ένα xml που βγάζει αυτό το λάθος […]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!