OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Δωρεάν επεκτάσεις, τροποποιήσεις (MODs, vQmods) από τα μέλη του forum.
#4501
Σας ενημερώνουμε ότι μπορείτε να κατεβάσετε δωρεάν την Ελληνική μετάφραση για την έκδοση 2.3.0.2 από το κατάστημα extensions του opencart.com.

Ζητούμε συγνώμη για την καθυστέρηση σε όσες και όσους την περίμεναν εναγωνίως, αλλά οι συνθήκες πια είναι τέτοιες που απομένει ελάχιστος ελεύθερος χρόνος. Ευχαριστώ πολύ τα μέλη της ομάδας μετάφρασης για τη συνεισφορά τους και κυρίως τον Αρθούρο Φουλίδη που επωμίσθηκε το μεγαλύτερο μέρος του έργου.

Θα ήθελα επίσης να πω στα μέλη που έχουν δηλώσει συμμετοχή στην ομάδα μετάφρασης, ότι δεν σας έχουμε ξεχάσει και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας εγκαίρως με οδηγίες μόλις κυκλοφορήσει η επόμενη έκδοση OpenCart. Όσα μέλη θέλουν να συμμετάσχουν μπορούν να μου στείλουν pm.
#4780
Καλησπέρα,

Η διαδικασία της μετάφρασης θα ξεκινήσει από Σεπτέμβριο και λογικά τέλος του μήνα θα είναι έτοιμη.
#4914
stavrosa έγραψε:Αυτό είναι θέμα του theme, οχι της μετάφρασης

Πρεπει να αντιγράψεις τα αντιστοιχα αρχεια γλώσσας για τα συγκεκριμένα modules απο το catalog/language/en-gb/module στο catalog/language/el-gr/module (σε αυτό το σημείο θα σταματήσουν τα errors) και να κάνεις τις αντιστοιχες μεταφράσεις μεσα σε αυτά τα αρχεια
το εκανα και εξακολουθεί να παραμένει το πρόβλημα. κάποια άλλη ιδεα?

ευχαριστώ
#4935
Καλησπέρα,
Έχω κάνει τις αλλαγές, στην ελληνική μετάφραση έτσι ώστε να δουλεύει στο OC 3.0.2.0
Μέχρι να ολοκληρωθεί η επίσημη μετάφραση, όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να κατεβάσει
το παρακάτω αρχείο για να κάνει προς το παρόν τη δουλειά του.
Ό,τι κάνετε το κάνετε με δική σας ευθύνη. Εγώ ουδεμία ευθύνη φέρω.
Καλή συνέχεια
Δημήτρης

upload3020_1.rar - 392 KB
#4960
Ευχαριστούμε πολύ Δημήτρη και χρόνια πολλά!

Κάνε ένα restart τον σερβερ. (βασικα την λειτουργι[…]

Vqmod and SEARCH NOT FOUND

Καλησπέρα, έχω ένα xml που βγάζει αυτό το λάθος […]

Καλησπέρα, Δεν βλέπω κάποιο σφάλμα, αν χρειάζεσαι[…]

Ριξε μια ματια στο /admin/view/template/extension/[…]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!