OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Δωρεάν επεκτάσεις, τροποποιήσεις (MODs, vQmods) από τα μέλη του forum.
#3222
Καλησπέρα, δεν υπάρχει ακόμα μετάφραση για 2.2.χ.χ. Εκτιμώμενος χρόνος ολοκλήρωσης περίπου δύο εβδομάδες.
#3223
Καλησπέρα,

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Επίσης μπήκα στη διαδικασία να εγκαταστήσω τη μετάφραση σε 2.1.0.2 και στη συνέχεια να αναβαθμίσω σε 2.2. Την αναγνώρισε κανονικά αλλα δεν δούλευε καθόλου σωστά στο store front.

Το αναφέρω για κάποιους που ενδεχομένως να μπούν στη διαδικασία να προβούν στα ίδια βήματα.
#3234
Καλημέρα, οι οδηγίες είναι σαφείς, δεν εγκαθιστούμε μετάφραση έκδοσης 2.1.0.2 σε 2.2. Είναι λογικό να βγάζει προβλήματα.
#3284
Κάλως όρισες στην κοινότητα μας :)
Εχει απαντηθεί ήδη η ερώτηση.
Opencart-Hellas έγραψε:Καλησπέρα, δεν υπάρχει ακόμα μετάφραση για 2.2.χ.χ. Εκτιμώμενος χρόνος ολοκλήρωσης περίπου δύο εβδομάδες.
#3442
Σας ενημερώνουμε ότι μπορείτε να κατεβάσετε δωρεάν την Ελληνική μετάφραση για την έκδοση 2.2.0.0 από το κατάστημα extensions του opencart.com. Ευχαριστώ πολύ τα μέλη της ομάδας μετάφρασης για τη συνεισφορά τους.

Όσοι επιθυμείτε να συμμετάσχετε στην ομάδα μετάφρασης, μπορείτε να μου στείλετε πμ.
#3876
έχω την τελευταία έκδοση. Μπορεί κάποιος να μου πει καθ'ό,τι 'newbie' αν υπάρχει extension συμβατό που να μεταφράζει όλο το interface στα ελληνικά (κείμενα, πχ. login, add to cart, κλπ.) Προς το παρόν το κάνω χειροκίνητα μέσα από τον κώδικα, αλλά αν υπάρχει πιο αποδοτικός τρόπος μέσω extension θα ήθελα να τον ξέρω...!
#3879
Καλησπέρα,

Λυπάμαι, αλλά δεν υπάρχει κάποια αυτόματη μέθοδος, όλοι με το χέρι μεταφράζουμε :)

Καλησπέρα στην ομάδα, θέλω να ρωτήσω το εξής: Σε O[…]

Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, σκεφτείτε η ε[…]

Έλεγξε αν έχεις πολύ μεγάλα αρχεία εικόνων και αν […]

Κάνε ένα restart τον σερβερ. (βασικα την λειτουργι[…]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!