OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Δωρεάν επεκτάσεις, τροποποιήσεις (MODs, vQmods) από τα μέλη του forum.
#3989
Καλησπέρα,

Δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμα, αν ενδιαφέρεσαι να συμμετάσχεις στείλε μου προσωπικό μήνυμα.
#4116
Δεν υπάρχει ακόμα μετάφραση για την τελευταία έκδοση.
Λογικό είναι να μην λειτουργεί μιας και η τελευταία έκδοση έχει αρκετά μεγάλες διαφορές.
#4146
Καλησπέρα παιδιά.

Το ότι δεν είναι συμβατή σημαίνει πως και στο frontend θα έχει ελλείψεις ή κυρίως στο backend;

Έχει μείνει πολλή δουλειά ακόμα ή δεν έχετε ξεκινήσει;

Αν και έχω περιορισμένο ελεύθερο χρόνο, θα μπορούσα να συνεισφέρω πιστεύω οπότε αν θέλετε στείλτε μου μήνυμα για να επισπεύσουμε την διαδικασία :)
#4147
Opencart-Hellas έγραψε:Καλησπέρα,

Δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμα, αν ενδιαφέρεσαι να συμμετάσχεις στείλε μου προσωπικό μήνυμα.
Δεν έχει αλλάξει κάτι. Είμαστε όλοι φουλ πιεσμένοι αυτή την εποχή.
#4152
billkou έγραψε:Καλησπέρα παιδιά.

Το ότι δεν είναι συμβατή σημαίνει πως και στο frontend θα έχει ελλείψεις ή κυρίως στο backend;

Έχει μείνει πολλή δουλειά ακόμα ή δεν έχετε ξεκινήσει;

Αν και έχω περιορισμένο ελεύθερο χρόνο, θα μπορούσα να συνεισφέρω πιστεύω οπότε αν θέλετε στείλτε μου μήνυμα για να επισπεύσουμε την διαδικασία :)
Εχω την αίσθηση πως μόνο στο βασικο μενου στο backend υπάρχει πρόβλημα και στην αλλαγη των path στα extensions > events κτλ
Κατα τα αλλα δεν βλέπω κάτι ενοχλητικό.
#4170
Καλημέρα
Έχω κάνει τις αλλαγές στην ελληνική μετάφραση OC-2.2.0.0-GR-Translation-Opencart-Hellas-rev1.0
έτσι ώστε να δουλεύει στο OC 2.3.0.2,
όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να κατεβάσει το παρακάτω αρχείο.
Το έχω δοκιμάσει και φαίνονται όλα εντάξει.
Ας το ελέγξει και η ομάδα εδώ που είναι πιο έμπυρη.

upload.rar - 353 KB
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dimous την 11 Δεκ 2016, 14:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
#4172
Καλησπέρα

Εκ μέρους της κοινότητας ευχαριστούμε για την ευγενική προσφορά.
#4174
Dimous έγραψε:Καλημέρα
Έχω κάνει τις αλλαγές στην ελληνική μετάφραση OC-2.2.0.0-GR-Translation-Opencart-Hellas-rev1.0
έτσι ώστε να δουλεύει στο OC 2.3.0.2,
όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να κατεβάσει το παρακάτω αρχείο.
Το έχω δοκιμάσει και φαίνονται όλα εντάξει.

Thanks Dimous! Μια χαρά όλα
#4351
Καλημέρα και ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη δουλειά σας :)
Στήνω μια νέα σελίδα σε 2.3.0.2 Και χρειάζομαι την ελληνική μετάφραση αλλα δεν μπορώ να την κατεβάσω απο το link στο παραπάνω σχόλιο. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα ή είναι δικό μου θέμα μόνο?
Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?
Ευχαριστώ!
Λουκία

Κάνε ένα restart τον σερβερ. (βασικα την λειτουργι[…]

Vqmod and SEARCH NOT FOUND

Καλησπέρα, έχω ένα xml που βγάζει αυτό το λάθος […]

Καλησπέρα, Δεν βλέπω κάποιο σφάλμα, αν χρειάζεσαι[…]

Ριξε μια ματια στο /admin/view/template/extension/[…]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!