OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Εδώ μπορείτε να ζητάτε προσφορές ανάπτυξης καταστημάτων & εφαρμογών
Από Kapselidakis Kostas
#5353
Καλημέρα.
Μεταφέρω το post μου εδώ γιατί βιάζομαι αυτή την δουλειά να γίνει όσο πιο άμεσα γίνεται.

Αναφέρω λίγο το πρόβλημα :
Εχω στήσει και αλλα Opencarts και τα έχω συνδέσει με Skroutz αλλα κάθε φορά βρίσκουν και κάτι καινούριο να σου πουν που δεν τους αρέσει .
Εχω περάσει το xml ολα οκ , με τα προιόντα κτλ.
Τώρα μου πετάν αυτό το μύνημα :
"Παρακαλούμε στο καλάθι όταν προκύπτουν έξοδα αποστολής να αναγράφονται ΚΑΙ στη Μέθοδο Αποστολής, όπου έχει ως προεπιλεγμένη σταθερή μηδενική χρέωση αποστολής "

Εχω ενεργοποιήσει στο Opencart την "Αποστολή Σταθερής Χρέωσης¨ και την έχω βάλει μηδέν , γιατί χρησιμοποιείται ώς Μεθοδος Αποστολής και τα μεταφορικά τα κάνει ένα module (People's Code - Fee / Discount ) . Ολα δουλευουν σωστά , απλά επειδή το Journal κάνει μία σελίδα στο καλάθι και εμφανίζει τις Μεθόδους Αποστολής και εκει φαίνεται το Αποστολή Σταθερης μηδέν , τους πειράζει για κάποιο περίεργο λόγο.
Σε eshop που είναι ήδη στο skroutz υπάρχει και φαίνεται έτσι, και το δέχονται και τώρα δεν τους αρέσει.

Μπορώ με κάποιο τρόπο να το "κρύψω" να μήν φαίνεται αλλα να δουλεύει απο πίσω? ή καποια άλλη λύση αν έχει κάποιος να προτείνει .

Οποιος ενδιαφέρεται μπορεί να επικοινωνήσει στο : [email protected] , ή τηλεφωνικός στο 6941563018 , είτε skype : elrik-ninja ( ας κάνει ένα add ) και για μελλοντική συνεργασία .

Καλησπέρα στην ομάδα, θέλω να ρωτήσω το εξής: Σε O[…]

Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, σκεφτείτε η ε[…]

Έλεγξε αν έχεις πολύ μεγάλα αρχεία εικόνων και αν […]

Κάνε ένα restart τον σερβερ. (βασικα την λειτουργι[…]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!