OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Θέματα που αφορούν τη γενικότερη λειτουργία του Opencart.
Από endersali
#5630
καλησπερα σας ,
το domain μου είναι αυτό http://e-ktinotrofia.gr
στη αρχική σελίδα μου έχει ( Νέες Αφίξεις και Δημοφιλείς ) στης Νέες Αφίξεις πατάω στο προϊών για να μπω μέσα και με λέει .
Αυτή η σελίδα δεν λειτουργεί Αυτήν τη στιγμή, ο κεντρικός υπολογιστής e-ktinotrofia.gr δεν μπορεί να διαχειριστεί αυτό το αίτημα.
HTTP ERROR 500
έκανα μεταφορά το host
Από gvournou
#7680
Καλησπερα, μηπως γνωριζει καποιος πως μπορω να εμφανισω τα error (ini_set('display_errors', 1);) στα products?
σε ποιο σημειο πρεπει να βαλω την γραμμη κωδικα ετσι ωστε να εμφανιζει τα λαθη στην σελιδα Products

Το στορυ ειναι οτι εχω εγκαταστησει ενα extension (Default Product Option Plus) για να εχει προεπιλεγμενη τιμη το προιον επειδη εχω επιλογες (διαφορες διαστασεις) και δεν θελω να εμφανιζει 0,00 την κεντρικη τιμη.

Οποια βοηθεια καλοδεχουμενη

Ευχαριστω πολυ
Άβαταρ μέλους
Από Alexandra
#7682
Καλησπέρα,

Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι τέτοιο. Για σφάλματα που δεν καταγράφονται στο αρχείο σφαλμάτων του OpenCart, μπορείς να τα βλέπεις από τα error log files του apache/nginx στο control panel σου (αν έχεις) ή στο var/log/ του server αν είσαι χωρίς panel.

Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, σκεφτείτε η ε[…]

Έλεγξε αν έχεις πολύ μεγάλα αρχεία εικόνων και αν […]

Κάνε ένα restart τον σερβερ. (βασικα την λειτουργι[…]

Vqmod and SEARCH NOT FOUND

Καλησπέρα, έχω ένα xml που βγάζει αυτό το λάθος […]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!