OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Θέματα που αφορούν τη γενικότερη λειτουργία του Opencart.
#8281
Καλησπέρα σας, προσπαθώ να αλλάξω το κόστους αντικαταβολής από 2€ σε 3€ στο κουμπί αντικαταβολής στο καλάθι
θα ανεβάσω και φωτογραφεία αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει ευχαριστώ πολύ
Χωρίς τίτλο.png
Πρέπει να συνδεθείτε για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτήν τη δημοσίευση.
#8283
Καλημέρα,

Στο OpenCart δεν υπάρχει native επέκταση εφαρμογής χρέωσης αντικαταβολής και δεν αναφέρεις τι επεκτάσεις έχεις εγκατεστημένες. Κοίταξε στα Σύνολα παραγγελίας αν υπάρχει κάποια σχετική επέκταση.
#8286
Καλησπέρα έχω αλλάξει το κόστος αντικαταβολής από 2€ σε 3€ και το υπολογίζει κανονικά το καλάθι όταν όμως ο πελάτης κάνει chec out στην μέθοδο πληρωμής και επελέγη αντικαταβολή τον εμφανίζει Αντικαταβολή ( +2,00€ ) αυτό θέλω να το αλλάξω σε Αντικαταβολή ( +3,00€ ) το επισημάνω και στη φωτογραφία που ανέβασα με το βέλος.
Χρησιμοποιώ oc 2.3.0.2 και στις επεκτάσεις Σύνολα παραγγελίας ς την επέκταση GOP Cash On Delivery και την επέκταση X-Fee Free ευχαριστώ πολύ
#8287
Καταλάβαμε εξ' αρχής. Κοίταξε στα Σύνολα παραγγελίας (Επεκτάσεις > Επεκτάσεις > Σύνολα Παραγγελίας) να βρεις σε ποια επέκταση έχεις ορίσει τη χρέωση αντικαταβολής. Δεν μπορούμε να εντοπίσουμε από μία εικόνα με τι τρόπο εφαρμόζεις τη χρέωση.

Κάνε ένα restart τον σερβερ. (βασικα την λειτουργι[…]

Vqmod and SEARCH NOT FOUND

Καλησπέρα, έχω ένα xml που βγάζει αυτό το λάθος […]

Καλησπέρα, Δεν βλέπω κάποιο σφάλμα, αν χρειάζεσαι[…]

Ριξε μια ματια στο /admin/view/template/extension/[…]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!