OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Θέματα που αφορούν ρυθμίσεις λειτουργίας της εφαρμογής.
Από Jason33
#6054
Καλησπέρα. Έχω ένα πρόβλημα. Πάω να φτιάξω μια κατηγορία καινούργια και να την βάλω στο μενού πάνω. Ενεργοποιώ την επιλογή "TOP" "Επάνω Μενού" βάζω και "Σειρά Ταξινόμησης" ένα μεγάλο νούμερο και το αποθηκεύω. Όταν κάνω μετά ανανέωση στην σελίδα στο μενού πάνω δεν υπάρχει η καινούργια κατηγορία. Ενώ στο πλάι οταν μπω σε ενα προϊον μου την εμφανίζει,στο επάνω μενού οχι.

Δοκίμασα να αφαιρέσω μια αλλή κατηγορια για να δω ενα θα μπεί η καινούργια αλλά και πάλι τίποτα. (μαλιστα όταν απλά αφαίρεσα την επιλογή "ΤΟΡ" από μία άλλη κατηγορία αυτή συνέχισε να υπάρχει στο επάνω μενού ) :?

Τι μπορώ να κάνω?
Η έκδοση που χρησιμοποιώ είναι : Έκδοση 3.0.3.2
Από Jason33
#6056
Οχι το βασικο εχει. Αλλά εχω την εντυπωση οτι ο ανθρωπος που έστησε την σελιδα πρεπει να εχει κλειδωσει καποιες παραμετρους. Υπαρχει καποια τέτοια περίπτωση;
Ειχα ρωτησει και τον Αυγουστο σε αλλο θεμα οτι δεν μου εμφανιζε πολλες υποκατηγοριες και τωρα με αυτο υποθετω οτι κατι εχει κλειδωσει στον κωδικα. Δεν ξερω εαν γινεται υποθεση κανω

Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, σκεφτείτε η ε[…]

Έλεγξε αν έχεις πολύ μεγάλα αρχεία εικόνων και αν […]

Κάνε ένα restart τον σερβερ. (βασικα την λειτουργι[…]

Vqmod and SEARCH NOT FOUND

Καλησπέρα, έχω ένα xml που βγάζει αυτό το λάθος […]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!