OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Θέματα που αφορούν ρυθμίσεις λειτουργίας της εφαρμογής.
Από mmaklar1971
#2021
καλησπερα . κανω αποθηκευση τις φοτο .εκανα φακελους διαφορους με τα προιοντα .αν παω να μετακινησω ενα προιν σε αλλο φακελο να τα βαλω σε σειρα μου σβηνει την φοτο απο το καταστημα .πως μπορω να τις βαλω εκει που θελω και να μεινουνε σταθερες στο καταστημα ? ευχαριστω
Από aegean-oc
#2022
Καλησπέρα και σ' εσένα.
Όπως είναι γνωστό, τα computer κάνουν ακριβώς και μόνο αυτό που τους λέμε και τίποτα παραπάνω. Δεν έχουν ούτε ένα γραμμάριο φαντασία. Δεν μπορεί δλδ να φανταστεί ένα pc ότι η φώτο που είχε δηλωθεί στο προϊόν άλλαξε φάκελο και να πάει να τη βρει.
Αν κατάλαβες πρώτα φτιάχνουμε τους φακέλους έτσι που πρέπει, και μετά δηλώνουμε τις φώτο στα προϊόντα.

ΥΓ. Δεν νομίζω ότι ταιριάζει ο τίτλος με την ερώτηση.
#2023
το θεμα ειναι οτι δεν το ηξερα και εχει γινει .οποτε ειναι μπερδεμενες και αλλα νταλον .δεν ειχα ιδεα στην αρχη και μαθαινω .οπως και εδω ακομα δεν ξερω που πρεπει να βαλω το ερωτημα .θα μαθω αδερφε δεν το κανω σκοπιμα βοηθεια απο εμπειρους ζηταω οπως εσυ .να εισαι καλα και σε ευχαριστω
Από aegean-oc
#2024
Δε σε κατακρίνει κανείς και σίγουρα θα μάθεις. Κανείς δεν ήξερε από τη κοιλιά της μάνας του. Φτιάξε τους φακέλους όπως έχεις φτιάξει το δέντρο των κατηγοριών, για να ταιριάζουν. Μετά ανεβάζεις φώτο και τις δηλώνεις στα προϊόντα.
Όσο για τα ερωτήματα, εδώ "Γενική Υποστήριξη" πάντα θα κολλάνε. Είναι σαν τα μαύρα παπούτσια πάνε με όλα τα ρούχα.

Γεια σας. Χρησιμοποιώ το OC 3039 με το Journal και[…]

Πολύ καλά κάνεις και το λες, εννοείτε ότι χρειάζετ[…]

email μέσω SMTP

Καλημέρα, Το έχω δοκιμάσει και με ssl:////mail.m[…]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!