OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Θέματα που αφορούν τη γενικότερη λειτουργία του Opencart.
Από katertzis
#2051
Καλησπερα σας.. ειμαι καινουριος χρηστης σε αυτη την πλατφορμα...
θα ηθελα καποιες πληροφοριες...
Η ιστοσελιδα μου ειναι αυτη.. http://fitorio-online.gr/index.php?route=common/home
θελω να επεξεργαστω το φουτερ και δεν μπορω... μπορεσα να επεξεργαστω μονο to informations...
Customer Service extras & account αυτες τις κατηγοριες του φουτερ απο που μπορω να τις επεξεργαστω?
θελω να τα αλαξω και απο τα αγγλικα να ειναι στα ελληνικα..
ευχαριστω
Άβαταρ μέλους
Από Alexandra
#2052
Καλησπέρα, καλωσόρισες στην Ελληνική κοινότητα OpenCart.

Πρέπει να εγκαταστήσεις Ελληνική μετάφραση. Πάτησε στο σύνδεσμο της υπογραφής μου και κατέβασε τη δωρεάν μετάφραση για εκδόσεις 2.χ.χ.
Από katertzis
#2055
ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση σου... εκανα την εγκατασταση της γλωσσας αλλα άλαξε η γλώσσα μόνο στον πίνακα διαχειρησης..
Άβαταρ μέλους
Από Alexandra
#2057
Κατά πάσα πιθανότητα δεν έχεις μεταφέρει τα αρχεία της μετάφρασης για το frontend. Έλεγξε τον φάκελο catalog/language αν υπάρχει φάκελος greek με υποφακέλους.
Άβαταρ μέλους
Από Alexandra
#2059
Το κοίταξα, πρόκειται για bug, που δεν επιτρέπει την αλλαγή γλώσσας όταν το κατάστημα βρίσκεται σε κατάσταση συντήρησης.
Από katertzis
#2062
Μάλλον σε εχω κουρασει... !
Αλλά εβγαλα το καταστημα απο την συντηρηση και παραμενουν στα αγγλικα ολα στο frontend τι μου προτεινεισ να κανω?
Από aegean-oc
#2063
Φιλε μου γειά σου.
Το κατάστημά σου δουλεύει κανονικά. Η γλώσσα αλλάζει από ελληνικά σε αγγλικά και το αντίθετο. Μάλλον πρέπει να κάνεις reset στο browser σου πατώντας συγχρόνως CONTROL + F5.
Από katertzis
#2064
Φίλε μου άσχετος τελείως... έχεις δίκιο!!

Να εισαι καλά!

θέλω να δημιουργισω φιλτρα οπως σε αυτο το site http://www.antemisaris.gr/productList.aspx?iid=10
.. αν ξερεις κανενα εργαλειο που μπορω να το κανω μου λες.. παω να κανω την σχετικη δημοσιευση και στο καταληλο topic ...

Σου χρωσταω ηδη ενα γλαστρακι και με τον καιρο επειδη θα χρειαζομαι βοηθεια θα σου χρωσταω ολοκληρο κηπο!
Από aegean-oc
#2065
Θα μπορούσε να τροποποιηθεί η σελίδα της αναζήτησης ή να δημιουργηθεί κάποιο module, αλλά νομίζω ότι πρέπει να ανοίξεις νέο θέμα για να το συζητήσεις αυτό.

Γεια σας. Χρησιμοποιώ το OC 3039 με το Journal και[…]

Πολύ καλά κάνεις και το λες, εννοείτε ότι χρειάζετ[…]

email μέσω SMTP

Καλημέρα, Το έχω δοκιμάσει και με ssl:////mail.m[…]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!