OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Θέματα που αφορούν τη γενικότερη λειτουργία του Opencart.
#6812
Καλησπέρα,

Γνωρίζεις αν έχουν API; Με μια σύντομη έρευνα που έκανα online βρήκα μόνο κάποιο API implementation για tracking. Αν θες επικοινώνησε μαζί τους και ρώτησε τους αν διαθέτουν API με τα απαραίτητα services για δημιουργία / εκτύπωση / ακύρωση / κλπ / voucher.
Από Hug
#6879
anastasia.m έγραψε: 09 Δεκ 2020, 0:43 Καλησπέρα είχα χρησιμοποιησει ένα plugin εάν ενδιαφέρεσαι PM - δεν κάνω promotion ούτε έχω κάποια σχέση-
θα σας παρακαλουσα παρα πολυ να με ενημερωσετε και εμενα με πμ
γιατι καιγομαι για την συγκεκριμενη λειτουργια.
ευχαριστω
Από theodor
#6931
Καλησπέρα σας.
Θα θέλαμε αν γινετε να ενημερωσετε και εμάς .

Επίσης μήπως υπάρχει κάποιο Extension για Γενική Ταχυδρομική ?

Ευχαριστούμε
#7133
Καλησπέρα,

Κι εμένα θα με ενδιέφερε η πληροφορία για extension ΕΛΤΑ και Γενικής Ταχυδρομικής σε PM.

Ευχαριστώ
Από kearkos
#7149
anastasia.m έγραψε: 09 Δεκ 2020, 0:43 Καλησπέρα είχα χρησιμοποιησει ένα plugin εάν ενδιαφέρεσαι PM - δεν κάνω promotion ούτε έχω κάποια σχέση-
Καλημέρα,
Θα μπορούσατε να μου δώσετε περισσότερα στοιχεία γιατί ενδιαφέρομαι να το προμηθευτώ.
Ευχαριστώ.
#7150
Δεν χρειάζεται να ζητάτε ενημέρωση με pm, δεν απαγορεύεται η αναφορά εμπορικής επέκτασης σε σχετικό και επίκαιρο ποστ ή στην ενότητα προβολής επεκτάσεων από developers. Αυτό που δεν επιτρέπεται είναι το σπαμάρισμα του φόρουμ, να ποστάρει δηλαδή κάποιος σύνδεσμο διαφήμισης επέκτασης σε πολλαπλά σημεία με καθαρό σκοπό την διαφήμιση όπως πχ παλαιά ποστ που δεν είναι πλέον επίκαιρα.

Μπορεί αν θέλει η χρήστης anastasia.m να αναφέρει κανονικά εδώ την επέκταση που χρησιμοποιεί.

Καλησπέρα στην ομάδα, θέλω να ρωτήσω το εξής: Σε O[…]

Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, σκεφτείτε η ε[…]

Έλεγξε αν έχεις πολύ μεγάλα αρχεία εικόνων και αν […]

Κάνε ένα restart τον σερβερ. (βασικα την λειτουργι[…]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!