OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Θέματα που αφορούν τη γενικότερη λειτουργία του Opencart.
#8673
Καλησπέρα σε όλη την κοινότητα...Χρειάζομαι την βοήθεια σας ! Προσπαθώ να φτιάξω το eshop της επιχείρησης μου και θέλω να ανεβάσω τα προϊόντα μου. Η μορφή τους είναι σε xml και xlsx μπορείτε να μου πείτε με ποιον τρόπο γίνεται το ανέβασμα;
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)
#8674
Καλησπέρα σας,

προσωπικά χρησιμοποιώ το https://www.opencart.com/index.php?rout ... n_id=27350 το οποίο θεωρώ κορυφαίο και ο developer είναι απλά απίστευτος αν αντιμετωπίσεις κάποιο πρόβλημα ή έχετε κάποιες ερωτήσεις. Έχω δοκιμάσει και μερικά free αλλά δεν γινόταν η δουλειά μου. Το συγκεκριμένο μπορεί να κάνει και import custom fields σε περίπτωση που υπάρχουν. Ναι είναι για τα ελληνικά δεδομένα ακριβό αλλά σε τέτοιες περιπτώσεις μην το βλέπετε σαν έξοδο αλλά σαν επένδυση.
#8675
Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, σκεφτείτε η εταιρεία που συνεργάζομαι μου ζητά 150€ για κάθε αρχείο που ανεβάζει. ( Μάλλον είναι εκτός πραγματικότητας) Καταλαβαίνετε ότι είναι αδύνατόν να το υποστηρίξω.. Οπότε προσπαθώ να βρω μια λύση..και πάλι σας ευχαριστώ.

Γεια σας. Χρησιμοποιώ το OC 3039 με το Journal και[…]

Πολύ καλά κάνεις και το λες, εννοείτε ότι χρειάζετ[…]

email μέσω SMTP

Καλημέρα, Το έχω δοκιμάσει και με ssl:////mail.m[…]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!