OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Θέματα που αφορούν ρυθμίσεις λειτουργίας της εφαρμογής.
#520
Καλημέρα.

Εισάγω στο κατάστημα ένα νέο προϊόν και μετά πάω να του προσθέσω επιλογή για χρώμα και μέγεθος. Αλλά πατάω στο + και δεν κάνει τπτ!

κάποια ιδέα τι μπορεί να φταίει;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος charalabos την 26 Σεπ 2014, 12:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
#521
Τελικά διαβάζοντας ένα ποστ που υπήρχε στην σελίδα κατάλαβα ότι πρώτα πρέπει να πάω στις επιλογές και να δημιουργήσω δικές μου και μετά να πάω στο προϊόν και να του τις προσθέσω. Αλλά μετά είδα ότι όταν πήγα να επιλέξω χρώμα π.χ δεν μου το εμφάνιζε. Και αυτό το διόρθωσα βάζοντας απόθεμα στην επιλογή που έφτιαξα πχ 100 μπλε γάντια και 67 κόκκινα.
#1024
Πως σύνδεσες όμως το χρώμα με το μέγεθος??
Δηλ πως γίνεται να του πούμε ότι έχουμε 5 Large Μπλε, 3 Large Μπλε και 4 Small Κόκκινα????? Πρέπει με κάποιο τρόπο να κάνουμε φιλτράρισμα των χρωμάτων μέσω των μεγεθών. Ξέρει κανείς??
#1036
Εγω τελικά έφτιαξα μια κατηγορία πχ adidas και όταν ένα ζευγάρι adidas πχ το έβαζα και στην κατηγορία adidas. Αυτό με το χρώμα και το μέγεθος δεν το βρήκα.

Γεια σας. Χρησιμοποιώ το OC 3039 με το Journal και[…]

Πολύ καλά κάνεις και το λες, εννοείτε ότι χρειάζετ[…]

email μέσω SMTP

Καλημέρα, Το έχω δοκιμάσει και με ssl:////mail.m[…]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!