OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Δωρεάν επεκτάσεις, τροποποιήσεις (MODs, vQmods) από τα μέλη του forum.
#3989
Καλησπέρα,

Δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμα, αν ενδιαφέρεσαι να συμμετάσχεις στείλε μου προσωπικό μήνυμα.
#4116
Δεν υπάρχει ακόμα μετάφραση για την τελευταία έκδοση.
Λογικό είναι να μην λειτουργεί μιας και η τελευταία έκδοση έχει αρκετά μεγάλες διαφορές.
#4146
Καλησπέρα παιδιά.

Το ότι δεν είναι συμβατή σημαίνει πως και στο frontend θα έχει ελλείψεις ή κυρίως στο backend;

Έχει μείνει πολλή δουλειά ακόμα ή δεν έχετε ξεκινήσει;

Αν και έχω περιορισμένο ελεύθερο χρόνο, θα μπορούσα να συνεισφέρω πιστεύω οπότε αν θέλετε στείλτε μου μήνυμα για να επισπεύσουμε την διαδικασία :)
#4147
Opencart-Hellas έγραψε:Καλησπέρα,

Δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμα, αν ενδιαφέρεσαι να συμμετάσχεις στείλε μου προσωπικό μήνυμα.
Δεν έχει αλλάξει κάτι. Είμαστε όλοι φουλ πιεσμένοι αυτή την εποχή.
#4152
billkou έγραψε:Καλησπέρα παιδιά.

Το ότι δεν είναι συμβατή σημαίνει πως και στο frontend θα έχει ελλείψεις ή κυρίως στο backend;

Έχει μείνει πολλή δουλειά ακόμα ή δεν έχετε ξεκινήσει;

Αν και έχω περιορισμένο ελεύθερο χρόνο, θα μπορούσα να συνεισφέρω πιστεύω οπότε αν θέλετε στείλτε μου μήνυμα για να επισπεύσουμε την διαδικασία :)
Εχω την αίσθηση πως μόνο στο βασικο μενου στο backend υπάρχει πρόβλημα και στην αλλαγη των path στα extensions > events κτλ
Κατα τα αλλα δεν βλέπω κάτι ενοχλητικό.
#4170
Καλημέρα
Έχω κάνει τις αλλαγές στην ελληνική μετάφραση OC-2.2.0.0-GR-Translation-Opencart-Hellas-rev1.0
έτσι ώστε να δουλεύει στο OC 2.3.0.2,
όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να κατεβάσει το παρακάτω αρχείο.
Το έχω δοκιμάσει και φαίνονται όλα εντάξει.
Ας το ελέγξει και η ομάδα εδώ που είναι πιο έμπυρη.

upload.rar - 353 KB
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dimous την 11 Δεκ 2016, 14:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
#4172
Καλησπέρα

Εκ μέρους της κοινότητας ευχαριστούμε για την ευγενική προσφορά.
#4174
Dimous έγραψε:Καλημέρα
Έχω κάνει τις αλλαγές στην ελληνική μετάφραση OC-2.2.0.0-GR-Translation-Opencart-Hellas-rev1.0
έτσι ώστε να δουλεύει στο OC 2.3.0.2,
όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να κατεβάσει το παρακάτω αρχείο.
Το έχω δοκιμάσει και φαίνονται όλα εντάξει.

Thanks Dimous! Μια χαρά όλα
#4351
Καλημέρα και ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη δουλειά σας :)
Στήνω μια νέα σελίδα σε 2.3.0.2 Και χρειάζομαι την ελληνική μετάφραση αλλα δεν μπορώ να την κατεβάσω απο το link στο παραπάνω σχόλιο. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα ή είναι δικό μου θέμα μόνο?
Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?
Ευχαριστώ!
Λουκία
Σύνδεση με Epsilonet smart

Και εμενα θα με ενδιεφερε κατι τετοιο!!!

SMS Provider

Καλησπέρα, Σκοπεύω να στέλνω sms στους πελάτες για[…]

Γεια σας. Χρησιμοποιώ το OC 3039 με το Journal και[…]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!