OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Υποστήριξη εμπορικών και δωρεάν επεκτάσεων & θεμάτων (Themes / Templates)
#1459
Καλησπέρα, καταρχάς συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά και το module Πλήρης Ελληνική Μετάφραση για το Opencart - Full Greek Translation 1.5.2.1 ~ 1.5.6.4 (Store-Admin-Database)

Χρησιμοποιώ την έκδοση OpenCart 1.5.6.4 και το αντίστοιχο module για αυτή την έκδοση. Το site είναι δίγλωσσο (GR-EN).
Όλα δουλέουν ρολόι, εκτός απο οτι δεν μου δίνεται η δυνατότητα μέσα απο το admin να ορίσω άλλο Page Title & Meta Tag Description για ελληνικά και αγγλικά ώστε να έχω διαφορετικό page title & description για κάθε γλώσσα στην αρχική σελίδα του καταστήματος.
(Σύτημα -> Ρυθμίσεις - Επιλέγω κατάστημα - Επεξεργασία ---Τα πεδία "Τίτλο" κα "Meta tag Περιγραφή" δεν έχουν δυνατότητα αλλαγής γλώσσας.)

Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω;
Πώς μπορώ να ορίσω διαφορετικό "Τίτλο" κα "Meta tag Περιγραφή" για την αρχική σελίδα του καταστήματος για ελληνική και αγγλική γλώσσα;
#1462
Καλησπέρα καλωσόρισες στην Ελληνική κοινότητα OpenCart.

Πολυγλωσσική υποστήριξη του τίτλου και metatag υπάρχει μόνο στις εκδόσεις 2.x.x.
Για προηγούμενες εκδόσεις 1.5.6.χ, μπορείς να χρησιμοποιήσεις κάποιο από τα πακέτα SEO που μαζί με όλες τις εξαιρετικά χρήσιμες SEO τροποποιήσεις, παρέχουν και πολυγλωσσική υποστήριξη σε αυτά που ζήτησες. Σε αυτό το θέμα αναφέρονται τέτοια πακέτα.

Γεια σας. Χρησιμοποιώ το OC 3039 με το Journal και[…]

Πολύ καλά κάνεις και το λες, εννοείτε ότι χρειάζετ[…]

email μέσω SMTP

Καλημέρα, Το έχω δοκιμάσει και με ssl:////mail.m[…]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!