OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Θέματα που αφορούν τη γενικότερη λειτουργία του Opencart.
#2149
Γεια σας. Αντιμετωπίζω ένα θεματακι και όσο και εάν έχω ψαχτει δεν κατάφερα να βρω τη λύση. Θα ήθελα το σύνολο της παραγγελίας κατα την ολοκλήρωση της παραγγελίας να εμφανίζεται στο σύνολο της παραγγελίας. Για να μπορεί ο πελάτης να γνωρίζει πόσα θα πληρώσει. Το extension που χρησιμοποιώ για τον τρόπο πληρωμής της αντικαταβολής είναι το GOP cash on delivery. Ενώ το extension έχει επιλογή Εμφάνιση στο σύνολο και το έχω ενεργοποιημένο παρόλα αυτά δεν μου εμφανίζει την αντικαταβολή στο σύνολο.
Παρακαλώ εάν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει. Έχω δεχτεί παρατήρηση από πελάτη και θα ήθελα να το διορθώσω άμεσα.

Ευχαριστώ
Με φιλικούς χαιρετισμούς
Μιχάλης
#2153
Καλησπέρα, έχω ενημερώσει τον developer του extension. Αν δεν μπορέσει να σε βοηθήσει θα το κοιτάξουμε μαζί. Επειδή το extension αποτελείται από δύο τμήματα, (σύνολο παραγγελίας και μέθοδο πληρωμής), αρχικά έλεγξε αν έχεις ενεργοποιήσει και τα δύο.
#2156
Καλησπέρα

όπως και προανέφερε ο Opencart-Hellas πρέπει να ελέγξετε ότι και το δύο κομμάτια του extension είναι ενεργά. Το δεύτερο κομμάτι είναι : Extensions > Order Totals > GOP Cash on Delivery Fee.

Αν δεν βρεθεί λύση στείλτε μας email ή pm.

Γεια σας. Χρησιμοποιώ το OC 3039 με το Journal και[…]

Πολύ καλά κάνεις και το λες, εννοείτε ότι χρειάζετ[…]

email μέσω SMTP

Καλημέρα, Το έχω δοκιμάσει και με ssl:////mail.m[…]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!