OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Θέματα που αφορούν ρυθμίσεις λειτουργίας της εφαρμογής.
#2678
Καλησπέρα, προσπαθώ να περάσω τα πρώτα προϊόντα και έχω το εξής πρόβλημα. Στην ενότητα προϊόντα Σύνδεσμοι/ κατηγορίες δεν μου βγάζει όλες τις κατηγορίες ώστε να διαλέξω που θέλω να εμφανιστή το προϊόν, στην δικια μου περίπτωση έχω Laptop Ανταλλακτικά /Μπαταριές έχω και Αξεσουάρ Κινητής Τηλεφωνίας / Μπαταριές το κάνω χειροκίνητα και γραφώ Μπαταριές αλλά μου εμφανίζει μόνο αυτό με το Laptop. Σκέφτηκα αν δεν υπαρχή τρόπος να βλέπεις όλες τις κατηγορίες και πρέπει να το κάνεις χειροκίνητα που και αυτό από ότι βλέπω δεν λειτούργει σωστά τότε είναι πολύ χρονοβόρο και θα πρέπει να κοιτάξω για άλλη έκδοση.Έχω και άλλες κατηγορίες με Laptop Και Mobile που έχουν ίδιες ονομασίες κατηγοριών προϊόντων. Χρησιμοποιώ την έκδοση 2.1.0.1 με το Theme που κάνει εγκατάσταση. Σας ευχαριστώ για την βοήθεια. Πάντα φιλικά Τάσος.
#2692
Τάσο ρίξε μια ματιά σε αυτό http://www.opencart.com/index.php?route ... &order=ASC

Γεια σας. Χρησιμοποιώ το OC 3039 με το Journal και[…]

Πολύ καλά κάνεις και το λες, εννοείτε ότι χρειάζετ[…]

email μέσω SMTP

Καλημέρα, Το έχω δοκιμάσει και με ssl:////mail.m[…]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!