OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Υποστήριξη εμπορικών και δωρεάν επεκτάσεων & θεμάτων (Themes / Templates)
Από lacie
#3270
Καλημέρα σε όλους,

θα ήθελα να ρωτήσω αν κανείς από εσάς έχει χρησιμοποιήσει με επιτυχία τον εξής συνδυασμό:
OC 2.0.1.x + Pavilion 1.2.9 + Megafilter 2.0.2.6.

Σύμφωνα με τα λεγόμενα του δημιουργού του template υπάρχει υποστήριξη για το Megafilter και παρέχει μια σειρά βημάτων για την επίτευξη συνεργασίας template + extension. Έχω ακολουθήσει τα βήματα, το Megafilter, εμφανίζεται σαν block στον page builder αλλά στο front end του καταστήματος δεν εμφανίζεται τίποτα. Δεν έχω λάβει ακόμα κάποια απάντηση από τους δημιουργούς του template. Έχω δει ότι και άλλοι αντιμετωπίζουν το ίδιο πρόβλημα και η απάντηση που λαμβάνουν είναι η ίδια - να ακολουθήσουν τις οδηγίες.
Έχει κατορθώσει κανείς να τα χρησιμοποιήσει και τα δύο;
Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
Από botonakis
#3287
Σε pavilion και mega filter pro και plus με έκδοση OpenCart 1.5.6.4 υπάρχουν πολλά προβλήματα.
Τα πιο πολλά έχουν λυθεί πρόσφατα από τον δημιουργό του mega filter pro.
Από lacie
#3290
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, δυστυχώς η λύση που ψάχνω αφορά στο OC 2. Για την ώρα θα χρησιμοποιήσω τα φίλτρα του OC. Σε άλλο project θα καταφύγω στην λύση που μου προτείνατε. Ευχαριστώ και πάλι.

Γεια σας. Χρησιμοποιώ το OC 3039 με το Journal και[…]

Πολύ καλά κάνεις και το λες, εννοείτε ότι χρειάζετ[…]

email μέσω SMTP

Καλημέρα, Το έχω δοκιμάσει και με ssl:////mail.m[…]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!