OpenCart-Hellas 

Η Ελληνική κοινότητα υποστήριξης του Opencart

Υποστήριξη εμπορικών και δωρεάν επεκτάσεων & θεμάτων (Themes / Templates)
#3327
Καλημέρα θα ήθελα να ρωτήσω αρχικά α) εάν υπάρχει διαθέσιμη μετάφραση για το Template Journal της έκδοσης opencart 2.2, οχι για το Admin Panel αλλά μόνο για το θέμα τίτλους, υποκατηγορίες κτλπ , β) εαν δεν είναι διαθέσιμη η μετάφραση επειδή είμαι καινούργιος στην κοινότητα της opencart και δεν γνωρίζω πολλές πληροφορίες μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε με ποίον τρόπο μπορώ να μεταφράσω το ηλεκτρονικό κατάστημα μου στα Ελληνικά ?

Ευχαριστώ πολύ !
#3330
Καλησπέρα και κάλως όρισες :)

Το template Journal μεταφράζεται μέσα από την διαχείριση του :)
#3333
Καλησπέρα και από εμένα,

πέραν των Modules που χρησιμοποιεί το journal και το one page checkout όλα τα άλλα παίρνει την μετάφραση από την γλώσσα που θα εισάγεις εσύ. Αν για παράδειγμα βάλλεις υποστήριξη ελληνικών τότε θα παίρνει τις ελληνικές λέξεις αυτόματα. Για την εκδοση που έχεις ακόμα πλήρης μετάφραση δεν υπάρχει αλλά λογικά εντός κάποιων ημερών θα είναι διαθέσιμη οπότε μπορείς να στήνεις σιγά σιγά το κατάστημά σου(εάν δεν το έχεις ήδη έτοιμο!!!) και όταν βγει η μετάφραση την "κουμπώνεις" και συνεχίζεις. Οι κατηγορίες τα προϊόντα οι υποκατηγορίες και άλλα πολλά έχει να κάνει καθαρά με πως τα εισάγεις από την διαχείριση. Λίγο υπομονή για την μετάφραση και όλα σιγά σιγά θα γίνουν αρκεί να έχεις υπομονή.

Γεια σας. Χρησιμοποιώ το OC 3039 με το Journal και[…]

Πολύ καλά κάνεις και το λες, εννοείτε ότι χρειάζετ[…]

email μέσω SMTP

Καλημέρα, Το έχω δοκιμάσει και με ssl:////mail.m[…]

Πριν ζητήσετε βοήθεια στο φόρουμ, παρακαλούμε ελέγξτε αν υπάρχει έτοιμη λύση στο OpenCart Extension Marketplace!